Promocja Markslojd 2012
Kategorie - lampyNajlepsze lampy w sieci

Regulamin

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO
www.lampowo.pl

 

 

I

WSTĘP

 

 1. Sklep dostępny jest pod adresem internetowym http://www.lampowo.pl.

 2. Siedziba sklepu znajduje się w Poznaniu przy ul. Kotowo 54. Kod pocztowy: 60-009.

 3. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania za pośrednictwem poczty email: biuro@lampowo.pl lub telefonicznie 61 830 33 25

 4. Sklep internetowy należy do przedsiębiorstwa ELEKTRORYGIEL Bartosz Sobota, którego siedziba znajduje się w Poznaniu przy ul. Kotowo 54, NIP 782-217-66-80 (PL7822176680), wpisanego do ewidencji działalności gospodarczej, prowadzonej przez Wydział Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta Poznania, pod numerem 51557/2007.

 5. Wymagania techniczne do korzystania ze Sklepu są następujące: komputer z dostępem do Internetu i zainstalowaną przeglądarką internetową obsługującą standard HTML 5 i język JavaScript oraz włączoną obsługą plików cookies w przeglądarce.

 6. Nasze biuro pracuje: od poniedziałku do piątku między godziną 10:00 a 18:00, w soboty od 10:00 do 14:00. W sklepie internetowym zakupy możliwe są o każdej porze i każdego dnia tygodnia.

 7.  

  Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru. Złożenie zamówienia przez klienta oznacza natychmiastowe zawarcie umowy, a zawartość sklepu stanowi ofertę handlową w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego.

   

 8. Składając zamówienie automatycznie akceptujesz warunki określone w niniejszym regulaminie.

 9. Właściciel sklepu www.lampowo.pl, firma ElektroRygiel Bartosz Sobota, zgodnie z obowiązującym prawem, zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów i modyfikowania asortymentu sklepu internetowego (w tym usuwania wybranych produktów z oferty sklepu).

 10. Wszelkie informacje i fotografie, zgodnie z obowiązującym prawem, chronione są prawami autorskimi – ich kopiowanie, publikowanie na innych stronach internetowych, rozpowszechnianie, używanie do celów handlowych, bez zgody firmy ElektroRygiel Bartosz Sobota jest zabronione. Zawarte na stronie sklepu internetowego www.lampowo.pl materiały, zdjęcia i opisy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Różnice kolorystyczne pomiędzy zdjęciami produktów, a rzeczywistością, mogą wynikać z różnych ustawień i konfiguracji osprzętu komputerowego Klienta. Nazwy handlowe produktów, nazwy firm, ich znaki i loga firmowe wykorzystane na naszych stronach należą do ich prawnych właścicieli.

 

II

ZAKUPY

 

 1. Złożenie zamówienia następuje poprzez zatwierdzenie zawartości koszyka i przesłanie odpowiednich danych przez formularz znajdujący się na stronie sklepu.

 2. Jeżeli formularz został właściwie wypełniony i przesłany do nas, wysyłamy na podany w nim adres mailowy szczegóły dotyczące realizacji zamówienia oraz płatności.

 3. Podane ceny są cenami brutto i nie zawierają kosztów przesyłki. Walutą obowiązującą w sklepie www.lampowo.pl jest polski złoty.

 4. Realizując Państwa zamówienie do paczki dodajemy pragon – faktura VAT na życzenie.

 5. W opisie każdego produktu podana jest ilość dni roboczych będąca przypuszczalnym terminem realizacji zamówienia. W przypadku niemożności realizacji zamówienia w podanym terminie, obsługa sklepu kontaktuje się z zamawiającym mailowo lub telefonicznie.

 6. W przypadku produktów sprowadzanych z zagranicy na specjalne zamówienie (informacja o tym znajduje się w opisie przedmiotu), po wpłynięciu zamówienia, kontaktujemy się z klientem telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Następnie, za pośrednictwem poczty elektronicznej,klient odbiera formularz zamówienia, na którym wyszczególnione zostają przedmiot i wartość zamówienia oraz kwota zadatku, stanowiąca 50% wartości brutto zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się z momentem wpłynięcia zadatku na konto sklepu. Pozostała kwota regulowana jest przez nabywcę w formie ustalonej indywidualnie w momencie otrzymania informacji, że zamówione produkty są gotowe do odbioru/wysyłki.

 

III

FORMY PŁATNOŚCI

 

 1. Przelewem na konto sklepu:

  74 1090 1157 0000 0001 1353 2406 

  w tytule prosimy podać numer zamówienia

 2. Gotówką przy odbiorze paczki.

 

WYSYŁKA TOWARU I ZASADY JEGO ODBIORU

 

 1. Towar nadajemy przez firmę kurierską, przesyłkami ubezpieczonymi. Czas dostawy to standardowo 2 dni pracujące. Sprzedawca nie odpowiada za opóźnienia wynikające z niemożliwości dostawy z przyczyn leżących po stronie klienta (np. nieobecności adresata, błędnego adresu itp.).

 2. Koszt przesyłek (krajowych, brutto, podane w PLN):

  - przedpłata: 19.90

  - pobranie: 34.90

  - w szczególnych przypadkach uzgadniane indywidualnie z klientem.

 3. Każda lampa jest przed wysyłką poddana dokładnym oględzinom, następnie osłonięta kartonowymi wypełniaczami oraz zawinięta plastikowymi taśmami i oznaczeniami "ostrożnie szkło"

 4. Przy odbiorze bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności przedstawiciela firmy przewozowej.

 

IV

REKLAMACJE I ZWROTY

 

 1. Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia procedury reklamacyjnej jest posiadanie oryginału dowodu zakupu reklamowanego towaru (w formie paragonu lub faktury).

 2. Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni bez podania przyczyny na mocy ustawy z dnia 2 marca 2000 roku (Dz.U. z 2000r. Nr 2 poz. 271). Warunkiem jest zwrot nieuszkodzonego towaru w niezmienionym stanie, wraz z dowodem zakupu. Każdy zwrot, musi być wcześniej uzgodniony ze sprzedawcą drogą mailową. Koszt usługi transportowej pokrywa klient. Nasz pracownik sprawdza odesłany towar, a następnie wartość produktów jest przelewana z powrotem do klienta. Sklep nigdy nie przyjmuje przesyłek za pobraniem pocztowym.

 3. W przypadku reklamacji wadliwy towar należy zapakować wraz ze wszelkimi dodatkami, które klient otrzymał przy dostawie (np. instrukcje, przewody) i odesłać na własny koszt do sklepu www.lampowo.pl. 

 

V

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

 

 1. Dane osobowe podane podczas rejestracji, lub realizacji zamówienia będą przetwarzane przez operatora w celu realizowania usług oferowanych przez sklep www.lampowo.pl, oraz w celu wypełnienia usprawiedliwionych potrzeb operatora wynikających z przepisów prawa, w szczególności w celach marketingowych dotyczących oferowanych produktów i świadczonych usług przez operatora.

 2. Kupujący rejestrując się w serwisie, lub podając dane w celu wysyłki wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora danych firmę SOTE (SOTE Jakubowicz Spółka Jawna, REGON: 634517809). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizowania usług świadczonych przez serwis. Kupujący ma prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz do zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych do celów marketingowych.

 3. Chęć zmiany lub usunięcia danych z bazy sklepu www.lampowo.pl prosimy przesłać na e-mail biuro@lampowo.pl albo listownie na adres ELEKTRORYGIEL, ul. Kotowo 54, 60-009 Poznań.

 4. Jeżeli klient nie wyda dyspozycji usunięcia swoich danych, będą one przechowywane przez nas, z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm ostrożności i poufności, do czasu realizacji kolejnego zamówienia lub przesłania dyspozycji usunięcia.

 

WAŻNE - Koszt wysyłki towaru za granicę - informacje na e-mail:
biuro@lampowo.pl


IMPORTANT! The cost of shipping abroad to establish an individual - information on e-mail:

biuro@lampowo.pl


HINWEIS! Wenn es um die Versandkosten ins Ausland geht, bitten wir um eine individuelle Information per E-mail :

biuro@lampowo.pl

ВНИМАНИЕ! В стоимость пересылки за границу для установления лица - информация об электронной почте

biuro@lampowo.pl